STEROWNIK DO PIECA SW 100 P

Dostępność: brak towaru
Cena: 240,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
240.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

  Elektroniczny sterownik wentylatora podmuchowego i pompy cyrkulacyjnej do kotła C.O. z regulowanym cyklicznym przedmuchem bez wyświetlacza.
 
   Sterownik SW 100P to urządzenie przeznaczone do automatycznego załączania i wyłączania wentylatora podmuchowego ( RMS 120 lub RMS 120 ZN ) i pompy obiegowej współpracującej z kotłem C.O.

   Czujnik zainstalowany na nieosłonietej rurze wyjsciowej z kotła C.O. ( możliwie jak najblizej kotła ) mierzy temperaturę wody w instalacji.
 
            Uwaga: Czujnik nie jest przystosowany do pracy bezpośrednio w cieczy !
 
   Sterownik załącza pompę przy 30°C. Dmuchawa pracuje w sposób pozwalający na utrzymanie temperatury nastawionej na skali, oraz spalanie gromadzących się w kotle gazów. Po wygaśnięciu kotła dmuchawa i pompa wyłączają się i dzięki temu zużycie energii jest mniejsze.
 
   Sterownik, silnik wentylatora podmuchowego oraz pompa C.O. zabezpieczone są bezpiecznikiem 1A, który przepala się w sytuacjach awaryjnych.
 
   Dodatkowym zabezpieczeniem, w które wyposażono sterownik SW 100P - W jest wyłącznik termiczny wyłączający niezależnie od sterownika wentylator podmuchowy, gdy temperatura kotła C.O. przekroczy 90 stopni C. 

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl