Dmuchawa do pieca kotła - RMS 180

Dostępność: duża ilość
Cena: 922,50 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
922.50
ilość SZT

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Dmuchawa do pieca, kotła (wentylator bębnowy) typu RMS 180 przeznaczony jest do nadmuchiwania powietrza w kotłach C.O. oraz innych instalacjach wentylacyjnych w temperaturze od 0 °C do 40°C i wilgotności względnej do 95%.

    Standardowo obudowa wentylatora do pieca, kotła RMS 180 wykonana jest z blachy stalowej malowanej proszkowo, dzięki temu otrzymujesz dmuchawę  dobrze zabezpieczoną przed  korozją i innymi czynnikami atmosferycznymi panującymi w każdej kotłowni. Jednocześnie malowanie proszkowe nadaje estetyczny wygląd dmuchawie co przenosi się na estetykę Twojego kotła i całej kotłowni. Estetyka to parametr drugorzędny w kotłowni ale także ważny.

    Otwór wlotowy dmuchawy zabezpieczony jest siatka uniemożliwiającą dostęp do części ruchomej wentylatora tj. wirnika.

    Otwór wylotowy dmuchawy zakończny jest kołnierzem z sześcioma otworami Ø 8 za pomocą których mocujemy dmuchawę bezpośrednio na kanale wentylacyjnym.
     Metalowy wirnik dmuchawy RMS 180  mocowany jest bezpośrednio na wale silnika i zabezpieczony śrubami przed przesunięciem.

       Firma POL – FANS s.c. GWARANTUJE Państwu uzyskanie parametrów  nadmuchu  (wentylatora)      RMS 180 zawartych  w  Dokumentacji  Techniczno-Ruchowej.  Badania zostały przeprowadzone przez Katedrę Techniki Ogrzewczej i Wentylacyjnej Politechniki Łódzkiej.
 
 
Rys.1 Wymiary zewnętrzne dmuchawy do pieca, kotła RMS 180.
 
wentylator do pieca co kotła co

Dane techniczne

Max. wydajność : ≈ 1350 m3/h
Max. sprężenie : 1086 Pa
Głośność : 70,1 dB (pomiar w odległości 1m)
Moc pobierana : 0,55 KW
Prędkość obrotowa : 2790 , 2800
Napięcie zasilania : 400 V / 230 V
Masa : 13 kg

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl